#17

Ladislav Leitgeb
(1920 – 2005)

Podzim

LEITGEB Ladislav (1920 - 2005)
#17

Ladislav Leitgeb
(1920 – 2005)

Podzim

453 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 12. 2021 19:00

Prodejce
Aukční dům Korunní

Podzim, olej na sololitu 53x53 cm, sign. PD, vzadu štítek