Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
4
Ladislav Leitgeb
(1920 – 2005)
Podzim
#17
4
Ladislav Leitgeb
(1920 – 2005)
Podzim
453 zobrazení
1 800 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
13. 12. 2021 19:00
Ladislav Leitgeb
Prohlédnout autora
17. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Podzim, olej na sololitu 53x53 cm, sign. PD, vzadu štítek
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript