Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6
3
Antonín Boubín
(1903 – 1971)
Chalupa pod horou
#6
3
Antonín Boubín
(1903 – 1971)
Chalupa pod horou
4 limity
606 zobrazení
1 300 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 500 Kč
13. 12. 2021 19:00
Antonín Boubín
Prohlédnout autora
17. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Chalupa pod horou, olej na kartonu 43x55 cm, sign. PD
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript