Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
27
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
#9
27
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
7 limitů
1059 zobrazení
100 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
13. 12. 2021 19:00
17. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Jazzový kytarista (ladič), olej na kartonu, 65x48 cm, sign. PD MATAL 59
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript