#9

MATAL Bohumil (1922 - 1988)

MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
#9

MATAL Bohumil (1922 - 1988)

7 limitů
1059 zobrazení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
13. 12. 2021 19:00

Prodejce
Aukční dům Korunní

Jazzový kytarista (ladič), olej na kartonu, 65x48 cm, sign. PD MATAL 59