#1

Theodor Bechník
(1914)

V krčmě

BECHNÍK THEODOR
BECHNÍK THEODOR
BECHNÍK THEODOR
BECHNÍK THEODOR
#1

Theodor Bechník
(1914)

V krčmě

1 limit
469 zobrazení
500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 500 Kč
19. 9. 2021 17:00

olej
60 x 49 cm
1944
signováno
blondelový rám
plátno, lehce poškozeno
*1914

V krčmě