technika | olej |
rozměr | 60 x 49 cm |
rok | 1944 |
signatura | signováno |
rám | blondelový rám |
stav díla | plátno, lehce poškozeno |
autor | *1914 |
V krčmě
technika | olej |
rozměr | 60 x 49 cm |
rok | 1944 |
signatura | signováno |
rám | blondelový rám |
autor | *1914 |