technika | tkaná textilie kolorovaná akvarelem |
rozměr | 56 x 31 cm |
rok | kolem roku 1900 |
signatura | značeno D Aprés P.A.cot. |
stav díla | pravděpodobně Francie |
Milenci
rozměr | 56 x 31 cm |
rok | kolem roku 1900 |