#10

ANONYM

ANONYM
ANONYM
ANONYM
#10

ANONYM

Textile
3 limity
416 zobrazení
2 200 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 600 Kč
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

tkaná textilie kolorovaná akvarelem
56 x 31 cm
kolem roku 1900
značeno D Aprés P.A.cot.
pravděpodobně Francie

Milenci