#11

VELKÁ MÍSA, KARLSBAD

VELKÁ MÍSA, KARLSBAD
VELKÁ MÍSA, KARLSBAD
VELKÁ MÍSA, KARLSBAD
VELKÁ MÍSA, KARLSBAD
#11

VELKÁ MÍSA, KARLSBAD

Porcelain
366 zobrazení
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

porcelán
36 x 24 x 7 cm
konec 19.stol.
neznačeno
porcelán bíle glazovaný, dekorace malbou a tiskem, reliéfní dekor, prostřihovaný okraj, motiv andílků a nápis Karlsbad, česká porcelánka