technika | porcelán |
rozměr | 36 x 24 x 7 cm |
rok | konec 19.stol. |
signatura | neznačeno |
stav díla | porcelán bíle glazovaný, dekorace malbou a tiskem, reliéfní dekor, prostřihovaný okraj, motiv andílků a nápis Karlsbad, česká porcelánka |
technika | porcelán |
rozměr | 36 x 24 x 7 cm |
rok | konec 19.stol. |
signatura | neznačeno |