#13

VESELÝ CHLAPÍK

VESELÝ CHLAPÍK
VESELÝ CHLAPÍK
VESELÝ CHLAPÍK
VESELÝ CHLAPÍK
#13

VESELÝ CHLAPÍK

Ivory
8 limitů
558 zobrazení
2 800 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 300 Kč
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

slonovina
výška 5 cm
počátek 20.stol.
signováno vespod
netsuke, řezaná slonovina, Japonsko