technika | slonovina |
rozměr | výška 5 cm |
rok | počátek 20.stol. |
signatura | signováno vespod |
stav díla | netsuke, řezaná slonovina, Japonsko |
technika | slonovina |
rozměr | výška 5 cm |
rok | počátek 20.stol. |