technika | porcelán |
rozměr | výška šálku 7 cm, průměr podlšálku 11 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | značeno Pinkenhammer |
stav díla | prostřihovaný okraj, šálek má šikmou patku, dekorace růžovou bravou, pravý zlacený lept, Czechoslovakia |
technika | porcelán |
rok | 20.léta 20.stol. |