#16

ŠÁLEK S PODŠÁLKEM, HORNÍ SLAVKOV

#16

Porcelain
403 zobrazení
500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 400 Kč
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

porcelán
výška šálku s patkou 5 cm
30.léta 20.stol.
značeno Haas a Cjzek Schlagenwald
porcelán bíle glazovaný, dekorace pravým zlaceným leptem