technika | porcelán |
rozměr | výška šálku s patkou 5 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | značeno Haas a Cjzek Schlagenwald |
stav díla | porcelán bíle glazovaný, dekorace pravým zlaceným leptem |
technika | porcelán |
rok | 30.léta 20.stol. |