#17

MOCCA ŠÁLEK S PODŠÁLKEM, SLAVKOV

#17

Porcelain
339 zobrazení
250 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 200 Kč
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

porcelán
výška šálku 3,5 cm, průměr podšálku 11 cm
30.léta 20.stol.
značeno Haas a Cjzek Schlagenwald
bÍle glazovaný porcelán, dekorace malbou, tiskem a razítky, květiny, podšálek má nepatrnou prasklinku, žlutá barva restaurována