technika | porcelán |
rozměr | výška šálku 3,5 cm, průměr podšálku 11 cm |
rok | 30.léta 20.stol. |
signatura | značeno Haas a Cjzek Schlagenwald |
stav díla | bÍle glazovaný porcelán, dekorace malbou, tiskem a razítky, květiny, podšálek má nepatrnou prasklinku, žlutá barva restaurována |