technika | porcelán |
rozměr | výška šálku 3,5 cm, průměr podšálku 10,5 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | neznačeno |
stav díla | bíle glazovaný porcelán, malovaný rostlinný motiv, česká porcelánka |
technika | porcelán |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | neznačeno |