Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
František Koudelka
(1930 – 1992)
Selská vrata
#2
František Koudelka
(1930 – 1992)
Selská vrata
355 zobrazení
1 900 Kč
Aukční síň Antik Mašek
19. 9. 2021 17:00
František Koudelka
Prohlédnout autora
93. Aukce Antik Mašek
Aukční katalog
olej
81 x 70 cm
signováno
plátno
1894-1976
Selská vrata
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript