#2

František Koudelka
(1930 – 1992)

Selská vrata

KOUDELKA FRANTIŠEK
KOUDELKA FRANTIŠEK
KOUDELKA FRANTIŠEK
#2

František Koudelka
(1930 – 1992)

Selská vrata

355 zobrazení
1 900 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
19. 9. 2021 17:00

olej
81 x 70 cm
signováno
plátno
1894-1976

Selská vrata