technika | akvarel |
rozměr | 17 x 21,5 cm |
signatura | signováno |
stav díla | papír, pasparta, sklo |
autor | 1909-1999 |
Léto
technika | akvarel |
rozměr | 17 x 21,5 cm |
signatura | signováno |
autor | 1909-1999 |