#5

VINAŘOVÁ CECÍLIE

VINAŘOVÁ CECÍLIE
VINAŘOVÁ CECÍLIE
VINAŘOVÁ CECÍLIE
#5

VINAŘOVÁ CECÍLIE

Drawings
329 zobrazení
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

akvarel
28 x 41 cm
signováno
papír, pasparta, sklo
1909-1999

Na loukách v Jesení