technika | akvarel |
rozměr | 28 x 41 cm |
signatura | signováno |
stav díla | papír, pasparta, sklo |
autor | 1909-1999 |
Na loukách v Jesení
technika | akvarel |
rozměr | 28 x 41 cm |
signatura | signováno |
autor | 1909-1999 |