#9

ANONYM

ANONYM
ANONYM
ANONYM
ANONYM
#9

ANONYM

3 limity
531 zobrazení
4 100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
93. Aukce Antik Mašek

olej
24 x 17,5 cm
19.stol.
nesignováno
plátno

Dívka s květinovým věnečkem