Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#9
5
ANONYM
#9
5
ANONYM
3 limity
531 zobrazení
4 100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
19. 9. 2021 17:00
93. Aukce Antik Mašek
Aukční katalog
olej
24 x 17,5 cm
19.stol.
nesignováno
plátno
Dívka s květinovým věnečkem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript