#10

NEURČENÝ AUTOR: Ottův pramen v Kyselce u Karlových Varů.

#10

1 limit
148 zobrazení
600 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 200 Kč
22. 5. 2022 18:00
96. aukce Antik Mašek
96. aukce Antik Mašek

Litografie, papír, 8 x 12 cm, značeno v kameni Waage, podle kresby Schwanzara, 2. polovina 19. stol., sklo, rám.