#2

POPPEL Johann Fridrich (1807-1882): Theresiin pramen. Sál přátelství. Karlovy Vary.

#2

1 limit
171 zobrazení
200 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 200 Kč
22. 5. 2022 18:00

Oceloryt kolorovaný akvarelem, papír, 11 x 16 cm, značeno a popsáno v desce, pasparta, sklo, rám.