#234

Paul Grabwinkler
(1880 – 1946)

Portrét dívky s čepcem

GRABWINKLER Paul (1880-1946): Portrét dívky s čepcem.
#234

Paul Grabwinkler
(1880 – 1946)

Portrét dívky s čepcem

Drawings
202 zobrazení
19 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
22. 5. 2022 18:00

Akvarel, karton, 36 x 30 cm, signováno s přípisem Wien, sklo, původní rám.