#270

PETTERS Otto (1882-1970): Příchod jara.

#270

5 limitů
582 zobrazení
70 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
22. 5. 2022 18:00
96. aukce Antik Mašek
96. aukce Antik Mašek

Olej, plátno, 90 x 83 cm, signováno, rám. Malba lehce poškozena.