#273

HEGENBARTH Adolf (1892-1972): Monumentální váza art deco.

#273

Porcelain
3 limity
276 zobrazení
20 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
22. 5. 2022 18:00
96. aukce Antik Mašek
96. aukce Antik Mašek

Porcelán, výška 34 cm, malovaný dekor ve stylu art deco, vespod signováno A.Hegenbarth, datováno 1928.