#11

Carl Thiemann
(1861 – 1966)

Kohout

THIEMANN Carl (1881-1966): Kohout
#11

Carl Thiemann
(1861 – 1966)

Kohout

11 limitů
450 zobrazení
30 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 500 Kč
1. 1. 2023 17:00

Barevný dřevořez, papír lehce poškozen drobnými skvrnami, 29 x 29,5 cm, signováno a popsáno tužkou, na zadní straně razítko Galérie umění Karlovy Vary, pasparta, sklo, datováno 1907, pasparta, sklo, rám.