Barevný dřevořez, papír lehce poškozen drobnými skvrnami, 29 x 29,5 cm, signováno a popsáno tužkou, na zadní straně razítko Galérie umění Karlovy Vary, pasparta, sklo, datováno 1907, pasparta, sklo, rám.