Tři křesla, sofa, bohatě vyřezávaná dřevěná konstrukce zlacená, vespod na krycí textilii razítko „Ambros Gerzabek, Wien“, křeslo výška 80 cm, šířka 82 cm, hloubka 50 cm. Sofa má výšku 90 cm, délka 130 cm, hloubka 55 cm, jedno křeslo poškozené, brokátové čalounění poškozené skvrnami, počátek 19. stol.