#120

Sedací souprava

Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
Sedací souprava
#120

Sedací souprava

Furniture
290 zobrazení
28 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
98. aukce Antik Mašek

Tři křesla, sofa, bohatě vyřezávaná dřevěná konstrukce zlacená, vespod na krycí textilii razítko „Ambros Gerzabek, Wien“, křeslo výška 80 cm, šířka 82 cm, hloubka 50 cm. Sofa má výšku 90 cm, délka 130 cm, hloubka 55 cm, jedno křeslo poškozené, brokátové čalounění poškozené skvrnami, počátek 19. stol.