#13

LEIZELT Balthazar Friedrich (1755-1812): Přístav v Amsterodamu

#13

188 zobrazení
1 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
98. aukce Antik Mašek

Mědiryt kolorovaný akvarelem, 31 x 40 cm, značeno a popsáno v desce, list původně používán do optického prohlížeče, proto je text v horní části obráceně, pasparta, sklo, rám.