#23

NEURČENÝ AUTOR: Důstojník

NEURČENÝ AUTOR: Důstojník
NEURČENÝ AUTOR: Důstojník
NEURČENÝ AUTOR: Důstojník
NEURČENÝ AUTOR: Důstojník
#23

NEURČENÝ AUTOR: Důstojník

Aquarelle
7 limitů
307 zobrazení
4 900 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1. 1. 2023 17:00
98. aukce Antik Mašek
98. aukce Antik Mašek

Akvarel, papír, 15,5 x 10 cm, signováno málo výrazně a nečitelně, 1. polovina 19. stol., sklo, kovový rámeček.