#209

Autor neurčen

Autor neurčen
#209

Autor neurčen

309 zobrazení
85 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
6. 12. 2020 11:00
108. aukce Brno
108. aukce Brno

"Svatý Jan Křtitel" olej na plátně, místy krakeláž. Obraz je idealizovanou představou, prezentuje krásnou mladou postavu Jana Křtitele. Původní velmi kvalitní řezaný rám vyžaduje restaurování. Pravděpodobně reprodukce neidentifikovaného díla. Představa o Janově kazatelské činnosti v Judské poušti. Sv. Jan Křtitel je zobrazen s atributy – rákosovým křížem a stuhou s textem, beránkem a mušlí, kterou nabíral vodu z Jordánu. Vhodné do jakéhokoliv interiéru i jako oltářní obraz v kapli. Obraz je působivý navazující dobrou atmosféru. Největší obraz náboženské tématiky nabízený na našich aukcích ___201 x 113 (222 x 134) cm ___K obrazu je přiloženo Osvědčení Památkového úřadu ČR s povolením k trvalému vývozu