#231

Kabelka

 Kabelka
 Kabelka
 Kabelka
 Kabelka
 Kabelka
#231

Kabelka

Antiques, Art and Collectables
1 limit
308 zobrazení
2 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
6. 12. 2020 11:00
108. aukce Brno
108. aukce Brno

Peněženka - kabelka s medailonem dámy v rokokovém šatu jemná kůže, ruční malba emailem. Medailon zasazen do ozdobného stříbrného rámečku s monogramem H&S a 835 STERLING. Okolo malby pás gilošování v barvě slonoviny, 19. století. Stav odpovídá stáří - drobná poškození, zejména uvnitř. Samotný emailový medailon a stříbrná aplikace ve velmi dobrém stavu. ___Hmotnost 119,30 g btto, ryzost 835/1000, průměr 12,5 cm ___Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu