Peněženka - kabelka s medailonem dámy v rokokovém šatu jemná kůže, ruční malba emailem. Medailon zasazen do ozdobného stříbrného rámečku s monogramem H&S a 835 STERLING. Okolo malby pás gilošování v barvě slonoviny, 19. století. Stav odpovídá stáří - drobná poškození, zejména uvnitř. Samotný emailový medailon a stříbrná aplikace ve velmi dobrém stavu. ___Hmotnost 119,30 g btto, ryzost 835/1000, průměr 12,5 cm ___Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu