#322

Školní lavice s polohovatelnou podnožkou, sedákem a opěrkou

#322

Nábytek, bytové doplňky
348 zobrazení
19 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
6. 12. 2020 11:00
108. aukce Brno
108. aukce Brno

HL
TAN

dřevo - buk, značeno barevnou nálepkou se stojícím lvem a nápisem TAN. Pod vyklápěcí pracovní deskou místo pro ukládání učebnic. Psací pultík rámově spojen s polohovatelným sedákem a opěrkou, 30. léta minulého století, Československo. Vyklápěcí pracovní deska zároveň slouží jako tabule. ___Výška 92,5 cm, šířka 66 cm, hloubka 94 cm