HL | TAN |
dřevo - buk, značeno barevnou nálepkou se stojícím lvem a nápisem TAN. Pod vyklápěcí pracovní deskou místo pro ukládání učebnic. Psací pultík rámově spojen s polohovatelným sedákem a opěrkou, 30. léta minulého století, Československo. Vyklápěcí pracovní deska zároveň slouží jako tabule. ___Výška 92,5 cm, šířka 66 cm, hloubka 94 cm