#95

Autor neurčen

Autor neurčen
Autor neurčen
Autor neurčen
#95

Autor neurčen

331 zobrazení
75 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
6. 12. 2020 11:00
108. aukce Brno
108. aukce Brno

"Zamyšlená dívka se šperky a psíčkem" olej na plátně, signum nenalezeno, mimořádně kvalitní práce kolem roku 1800. Rám zlacený perlovec. Mistrovská portrétní práce. ___68 x 54 (80 x 66) cm