"Zamyšlená dívka se šperky a psíčkem" olej na plátně, signum nenalezeno, mimořádně kvalitní práce kolem roku 1800. Rám zlacený perlovec. Mistrovská portrétní práce. ___68 x 54 (80 x 66) cm