#187

Přátelská sedací souprava sestávající z odkládacího stolku a dvou židlí

#187

Nábytek, bytové doplňky, autorský objekt
426 zobrazení
28 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
2. 5. 2021 11:00

vše celodřevěné, v barvách červené a tmavohnědé až černé, odkládací plocha stolku chráněná sklem, velmi nezvyklý design - sedáky židlí a odkládací plocha stolku jsou ve tvaru kruhové výseče, určitě autorský návrh, neznačeno. Barevná kombinace červeně a černě (tmavohnědě) zbarveného dřeva je opět velmi aktuální a oblíbená. Ze sbírky moderního designu. Nepodařilo se zjistit autora, předpokládáme, že se jedná o 70-tá/80-tá léta 20. století. ___Stolek: maximální hloubka cca 59 cm, výška cca 56 cm, židle: maximální hloubka cca 68 cm, výška sedáku cca 41 cm, max. výška cca 88 cm, maximální šířka cca 65 cm