HL | žánrová scéna |
"Dívčí akty u lesní tůňky" velký lej na plátně, signováno vpravo nahoře, dole na rámu kovový štítek se jménem autora ANSEN HOFFMANN, konec 19. století. Monumentální obraz, reprezentativní. ___82 x 129 (106 x 152) cm