#89

Knebl Jan (1866-1962)

Knebl Jan (1866-1962)
Knebl Jan (1866-1962)
Knebl Jan (1866-1962)
Knebl Jan (1866-1962)
#89

Knebl Jan (1866-1962)

470 zobrazení
15 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 8. 2021 11:00

HL
délka 131 cm, výška pouze 46 cm

"Postavy ze života na Valašsku" velká reprezentativní kombinovaná technika - akvarel, kvaš, tužka, signováno vpravo dole J. KNEBL, datováno 1939, rámováno pod sklem, skvělá práce významného umělce známého v Evropě i USA. ___46 x 131 (50 x 134) cm ___O AUTOROVI: Knebl Jan (1866-1962) Sochař, malíř, grafik, studoval uměleckoprůmyslovou školu ve Vídni, kamenickou školu ve Znojmě a figurální speciálku na Akademii výtvarných umění v Budapešti, v malířské a grafické tvorbě se věnoval figurálnímu a krajinářskému zobrazení rodného Valašska.