info | V pozadí za dámou je v interiéru skryta řada dalších, před vyčištěním těžko rozpoznatelných doplňků. Vyčištění ponecháváme na případném kupci, abychom neporušili vytvořenou patinu. Několik znalců vyjádřilo názor, že by se mohlo jednat o práci Václava Brožíka. |
velký olej na plátně zobrazující portrétovanou dámu prakticky v životní velikosti, signum nenalezeno, kolem roku 1890. Rámováno v elegantním secesním rámu, který bude potřebovat částečné restaurování. ___206 x 80 (222 x 96) cm