#112

Kleště na cukr

Kleště na cukr
#112

Kleště na cukr

Silver items, jewelry and costume jewelry
1 limit
311 zobrazení
750 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 500 Kč
5. 12. 2021 11:00

HL
(S-) 13 lotů

stříbro, rytý florální dekor a monogram OH, značeno lotovou puncovní značkou 13 lotů, kolem poloviny 19. století. ___Ryzost stříbra 812/1000, hmotnost 31,16 g, délka 15 cm