#188

Souprava mocca šestiosobní

Souprava mocca šestiosobní
Souprava mocca šestiosobní
Souprava mocca šestiosobní
Souprava mocca šestiosobní
Souprava mocca šestiosobní
Souprava mocca šestiosobní
Souprava mocca šestiosobní
#188

Souprava mocca šestiosobní

Antiques, Art and Collectables
4 limity
411 zobrazení
14 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
5. 12. 2021 11:00

HL
WIEN AUGARTEN

porcelán bílý, jemný modrý rostlinný dekor a zlacení, vyzlaceny i vnitřky šálků a tvarovaná ouška, značeno modře pod glazurou tištěným štítem s korunou a nápisem Wien (WIEN AUGARTEN). Styl ART DECO. ___V sestavě: 1x konvička, výška 16 cm, 1x cukřenka výška 9,5 cm, 1x mléčenka výška 7,5 cm, 6x šálek výška 5 cm, 6x podšálek