HL | WIEN AUGARTEN |
porcelán bílý, jemný modrý rostlinný dekor a zlacení, vyzlaceny i vnitřky šálků a tvarovaná ouška, značeno modře pod glazurou tištěným štítem s korunou a nápisem Wien (WIEN AUGARTEN). Styl ART DECO. ___V sestavě:
1x konvička, výška 16 cm,
1x cukřenka výška 9,5 cm,
1x mléčenka výška 7,5 cm,
6x šálek výška 5 cm,
6x podšálek