"Věčný neklid" z cyklu "Severské krajiny" olej na plátně, signováno vpravo nahoře GÖTTLICH, datováno 2000, vzadu autorský štítek. ___120 x 95 (125 x 100) cm ___O AUTOROVI: Göttlich Miroslav (1954-) Sochař, malíř, grafik, studoval na AVU v Praze sochařství a malbu, zabývá se portrétní plastikou a realizacemi do architektury, člen SVUT Jihovýchodní Moravy, vystavoval na autorských a kolektivních výstavách, jeho tvorba je zastoupena v soukromých sbírkách u nás i v zahraničí - USA, Austrálie, Itálie, Francie, Německo, Rakousko. V prosinci roku 2004 proběhla rozsáhlá výstava olejomaleb a trojrozměrných koláží - asambláží ve zlínském kulturním institutu Alternativa, výstava představila průřez umělcovou tvorbou od počátků v sedmdesátých letech do současnosti.