"Bitva II" lept, signováno tužkou vpravo dole ČINČEROVÁ, vlevo dole tužkou název, grafická technika a číslování 3/5, sedmdesátá léta minulého století, volný list. ___Tisková plocha 60 x 58, celý list 63,5 x 61 cm ___O AUTOROVI: Činčerová Eva (1943-2005) malířka, grafička, ilustrátorka, studovala grafiku na AVU u profesora Tittelbacha, věnovala se figurální tvorbě, ale i monumentální tvorbě, těžiště její tvorby je však ve volné grafice a knižní ilustraci, zastoupena v NG Praha, v GHMP a jinde.