"Jobova noc" lept, vpravo dole tužkou signováno ČINČEROVÁ, datováno 1976, vlevo dole tužkou uvedeno "F: Hrubín : Jobova noc" - pravděpodobně inspirační zdroj pro toto dílo, volný list. ___Tisková plocha 60 x 59 cm, celý list 68,5 x 62 cm ___O AUTOROVI: Činčerová Eva (1943-2005) malířka, grafička, ilustrátorka, studovala grafiku na AVU u profesora Tittelbacha, věnovala se figurální tvorbě, ale i monumentální tvorbě, těžiště její tvorby je však ve volné grafice a knižní ilustraci, zastoupena v NG Praha, v GHMP a jinde.