#17

Vivante A.

Vivante A.
Vivante A.
Vivante A.
#17

Vivante A.

365 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

"Žena se secesním účesem" lept, signováno tužkou vpravo dole A. VIVANTE, přelom 19. a 20. století. ___Tisková plocha 41 x 29,5 (54 x 43) cm