#42

Schwarz K.

Schwarz K.
Schwarz K.
Schwarz K.
Schwarz K.
#42

Schwarz K.

539 zobrazení
14 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

"Bohatý biedermeier interiér" olej na plátně, signováno vpravo dole K. SCHWARZ. Mistrovské nanášení barev, působivý celek. ___53 x 79 (67 x 93,5) cm