#165

Bochmann Johannes (*1922)

Bochmann Johannes (*1922)
Bochmann Johannes (*1922)
Bochmann Johannes (*1922)
Bochmann Johannes (*1922)
#165

Bochmann Johannes (*1922)

43 zobrazení
3 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
17. 10. 2022 20:00
3. eAukce AAA
3. eAukce AAA

"Vysokohorská krajina s jezerem a cestou" olej na plátně, signováno vlevo dole JOH. BOCHMANN, nedatováno, široký ozdobný rám. ___50 x 60,5 (68 x 79) cm