#177

Pudřenka - Kde domov můj

Pudřenka - Kde domov můj
Pudřenka - Kde domov můj
Pudřenka - Kde domov můj
Pudřenka - Kde domov můj
#177

Pudřenka - Kde domov můj

Zlato a stříbro - šperky a předměty
319 zobrazení
9 800 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
19. 12. 2021 11:00
Aukce Brno
Aukce Brno

HL
(S-51)

stříbro, celoplošně bohatě gravírované. Na víku figurální motiv podle díla od Josefa Mánesa "Domov". Obvod zdobený lipovými listy, v horní části notová osnova s částí naší hymny. Punc S-51, 40. léta 20. století, Protektorát Čechy a Morava. Spodní část geometricky gravírovaná s volným obdélníkem pro vyrytí monogramu, uvnitř zabrušované zrcátko. Výjimečná, ojedinělá nabídka, poprvé na našich aukcích. ___Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 129,50 g btto, průměr cca 9,5 cm