HL | (S-27) 13 lot, WALLNÖFER |
mimořádně velký, značeno významným vídeňským stříbrníkem - WALLNÖFER, lotový punc - rok 1835 (S-27), zdobeno gravírováním, vespod zpevněno jednoduchým dřevěným rámem. ___Celková délka včetně úchopů 70,5 cm, samotný tác cca 44 x 57 cm,
hmotnost celkem 3.258,00 g btto, ryzost stříbra 13 lotů (812,5)