#182

Stříbrný servírovací podnos

Stříbrný servírovací podnos
Stříbrný servírovací podnos
Stříbrný servírovací podnos
Stříbrný servírovací podnos
Stříbrný servírovací podnos
#182

Stříbrný servírovací podnos

Zlato a stříbro - šperky a předměty
276 zobrazení
75 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
19. 12. 2021 11:00
Aukce Brno
Aukce Brno

HL
(S-27) 13 lot, WALLNÖFER

mimořádně velký, značeno významným vídeňským stříbrníkem - WALLNÖFER, lotový punc - rok 1835 (S-27), zdobeno gravírováním, vespod zpevněno jednoduchým dřevěným rámem. ___Celková délka včetně úchopů 70,5 cm, samotný tác cca 44 x 57 cm, hmotnost celkem 3.258,00 g btto, ryzost stříbra 13 lotů (812,5)