#2

Horejc Jaroslav, Aschenbrenner Josef, Hellerová Erika

#2

Antiques, Art and Collectables
1 limit
521 zobrazení
22 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
19. 12. 2021 11:00
Aukce Brno
Aukce Brno

Váza s figurálním brusem sklo čiré, bezbarvé, ryté a broušené. Značeno HOREJC - ASCHENBR, datováno 1992, leptaná značka EXBOR Czechoslovakia - Crystalex, Nový Bor. Výtvarný návrh Jaroslav HOREJC, rytec Josef ASCHENBRENNER, návrh tvaru vázy Erika HELLEROVÁ. Mimořádně kvalitní provedení. ___Výška 31 cm, průměr v horní části 14 cm