Váza s figurálním brusem sklo čiré, bezbarvé, ryté a broušené. Značeno HOREJC - ASCHENBR, datováno 1992, leptaná značka EXBOR Czechoslovakia - Crystalex, Nový Bor. Výtvarný návrh Jaroslav HOREJC, rytec Josef ASCHENBRENNER, návrh tvaru vázy Erika HELLEROVÁ. Mimořádně kvalitní provedení. ___Výška 31 cm, průměr v horní části 14 cm