porcelán bíle glazovaný, obrysy ve tvaru ryby, neznačeno, první polovina minulého století. Výrobní vady a drobné oklepy na velké míse a jedné misce. Celkem 7 kusů. V tomto provedení ojedinělé, sběratelská i funkční souprava k servírování ryb, misky slouží k odkládání rybích kostí. ___V sestavě:
1x velká mísa 4,5 x 39,5 x 23cm,
6x miska 1,5 x 19 x 11,5 cm