#96

Servírovací souprava "Kapr"

Servírovací souprava "Kapr"
#96

Servírovací souprava "Kapr"

Antiques, Art and Collectables
262 zobrazení
2 200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
19. 12. 2021 11:00
Aukce Brno
Aukce Brno

porcelán bíle glazovaný, obrysy ve tvaru ryby, neznačeno, první polovina minulého století. Výrobní vady a drobné oklepy na velké míse a jedné misce. Celkem 7 kusů. V tomto provedení ojedinělé, sběratelská i funkční souprava k servírování ryb, misky slouží k odkládání rybích kostí. ___V sestavě: 1x velká mísa 4,5 x 39,5 x 23cm, 6x miska 1,5 x 19 x 11,5 cm