Produkce | KERAMIA |
terakota, barevně glazovaná, nesignováno. Značeno tlačeně MADE IN CZECHOSLOVAKIA a čísla 1253 0. KERAMIA, Znojmo. První polovina minulého století. Drobné oklepy a zespodu výrobní prasklina. ___Cca 40 x 66 x 24 cm