#61

Velká plastika "Sedící žena s děvčátkem"

#61

keramika a porcelán
67 zobrazení
5 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
13. 11. 2022 11:00
112. Aukce AAA v Brně
112. Aukce AAA v Brně

Produkce
KERAMIA

terakota, barevně glazovaná, nesignováno. Značeno tlačeně MADE IN CZECHOSLOVAKIA a čísla 1253 0. KERAMIA, Znojmo. První polovina minulého století. Drobné oklepy a zespodu výrobní prasklina. ___Cca 40 x 66 x 24 cm