#93

Karel Maleček
(1917 – 2010)

Příběh začíná

Maleček Karel (1917-2010)
Maleček Karel (1917-2010)
Maleček Karel (1917-2010)
Maleček Karel (1917-2010)
#93

Karel Maleček
(1917 – 2010)

Příběh začíná

obrazy všech technik
87 zobrazení
28 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
13. 11. 2022 11:00

Malíř, kreslíř. Studoval na Právnické fakultě UK v Praze, v malířské tvorbě autodidakt, studoval soukromě. Během aktivního života maloval ve volném čase, po odchodu do důchodu se již plně věnoval malbě.

"Příběh začíná" olej na plátně, signováno vpravo dole K. MALEČEK, datováno 1995, vzadu evidenční číslo 35/95 a autorský papírový štítek se jménem autora a názvem. ___49 x 59 (51 x 61) cm