O autorovi | Malíř, kreslíř. Studoval na Právnické fakultě UK v Praze, v malířské tvorbě autodidakt, studoval soukromě. Během aktivního života maloval ve volném čase, po odchodu do důchodu se již plně věnoval malbě. |
"Příběh začíná" olej na plátně, signováno vpravo dole K. MALEČEK, datováno 1995, vzadu evidenční číslo 35/95 a autorský papírový štítek se jménem autora a názvem. ___49 x 59 (51 x 61) cm