#22

Martin Šafárik

Martin Šafárik
#22

Martin Šafárik

1-50
513 zobrazení
65 000 Kč
Maurice records s.r.o.
Maurice records s.r.o.
27. 3. 2019 19:00

Technika
Olej na platne
Rozměr
50 x 70 cm
Rok
2019
Signatura
Signovane vzadu

Príbytky I - Martin Šafařík - narodil se 14. února 1983 v Bratislavě. 1997-2002 studoval operní zpěv na církevního konzervatoři Sv. Cecilie v Bratislavě a účinkoval jako zpěvák na Slovensku i v zahraničí. 2003-2009 studoval na Teologické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě a zároveň až do 2012 studoval soukromě malbu u akad. měl. Pavla Potočka. 2009 byl vysvěcen na jáhna a 2010 za kněze. 2010 - 2017 kaplan v Skalici, v Rači, Podunajské Biskupice a aktuálně v Blumentáli v Bratislavě. V roce 2016 začátek charitativní i hudební spolupráce se zpěvačkou Lucií Bílou. Žije v Bratislavě a věnuje se vedle svého kněžského povolání i zpěvu a malbě.