Technika | Olej na platne |
Rozměr | 50 x 70 cm |
Rok | 2019 |
Signatura | Signovane vzadu |
Príbytky I - Martin Šafařík - narodil se 14. února 1983 v Bratislavě. 1997-2002 studoval operní zpěv na církevního konzervatoři Sv. Cecilie v Bratislavě a účinkoval jako zpěvák na Slovensku i v zahraničí. 2003-2009 studoval na Teologické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě a zároveň až do 2012 studoval soukromě malbu u akad. měl. Pavla Potočka. 2009 byl vysvěcen na jáhna a 2010 za kněze. 2010 - 2017 kaplan v Skalici, v Rači, Podunajské Biskupice a aktuálně v Blumentáli v Bratislavě. V roce 2016 začátek charitativní i hudební spolupráce se zpěvačkou Lucií Bílou. Žije v Bratislavě a věnuje se vedle svého kněžského povolání i zpěvu a malbě.