Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#11
2
Neznámý autor
#11
2
Neznámý autor
411 zobrazení
12 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
9. 5. 2021 18:00
4. eAukce starožitností a výtvarného umění
Aukční katalog
Stav viz fotografie
Velkoformátový olej na plátně 76x146 cm, ve stylu Barbizonských, okolo roku 1860, salonní umění, nesignováno. Rám 98x167 cm!!!!
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript