#11

Neznámý autor

Neznámý autor
#11

Neznámý autor

411 zobrazení
12 000 Kč
Aukční dům Blatná, s.r.o.
Aukční dům Blatná, s.r.o.
9. 5. 2021 18:00

Stav viz fotografie

Velkoformátový olej na plátně 76x146 cm, ve stylu Barbizonských, okolo roku 1860, salonní umění, nesignováno. Rám 98x167 cm!!!!