Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
Vlámský mistr
#18
Vlámský mistr
339 zobrazení
5 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
26. 1. 2021 17:00
Umění starých mistrů a 19. století
Aukční katalog
Olej, dřevo
74 x 105 cm
17. století
Nechte děti a nebraňte jim přicházet ke mně | Vyobrazení výroku z knihy Matoušovy (Mt. 19:14)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript