#5

Vlámská škola

Vlámská škola
Vlámská škola
Vlámská škola
Vlámská škola
#5

Vlámská škola

331 zobrazení
8 000 EUR
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
26. 1. 2021 17:00

Olej, dubové dřevo
84 x 62 cm
16. století

Útěk do Egypta |